KONČAR na konferenciji HYDRO u Portugalu

Najveća međunarodna konferencija i izložba iz područja hidroenergetskog sektora HYDRO, održat će se u Portu od 14. do 16. listopada 2019.

Tema ovogodišnje konferencije je ,,Concept to closure: Practical steps” i okupit će stručnjake iz 80-ak zemalja.

Portugal

Na izložbenom prostoru broj 60 KONČAR će predstaviti najnovija rješenja s područja korištenja hidroenergije.

Stručni članci Rotor static eccentricity detection by air-gap magnetic field analysis in rotating ac machines („Detekcija statičkog ekscentriciteta rotora električnih rotacijskih strojeva analizom magnetskog polja u zračnom rasporu“), autora S. Tvorića iz KONČAR – Instituta za elektrotehniku te Integration of river basin control centres into AGC hierarchy (Integracija centara sliva u AGC hijerarhiju), autora K. Vrdoljaka iz KONČAR – Inženjeringa za energetiku i transport bit će prezentirani u konferencijskom dijelu te objavljeni u Zborniku radova.

Prijavi se na KONČAR newsletter

Zanima te na čemu trenutno radimo, na koja tržišta najviše izvozimo, koliko smo društveno odgovorni i zašto su naši zaposlenici naša najveća vrijednost?

Prijavi se na KONČAR news i svaki mjesec budi u toku sa svim našim postignućima i iskoracima.

Prijavi se
KONČAR Newsletter

Vezane vijesti

Možda će te zanimati i ove vijesti.

Hrvatska dobila novi proizvodni centar za globalno tržište energetskih transformatora
Poslovanje
Hrvatska dobila novi proizvodni centar za globalno tržište energetskih transformatora

Svečano otvorena nova moderna tvornica tvrtke KONČAR – Transformatorski kotlovi u Sesvetskom Kraljevcu

Potpisan 95,2 milijuna eura vrijedan ugovor o rekonstrukciji proizvodnih jedinica Hidroelektrane Varaždin
Poslovanje
Potpisan 95,2 milijuna eura vrijedan ugovor o rekonstrukciji proizvodnih jedinica Hidroelektrane Varaždin

HEP Proizvodnja d.o.o. i KONČAR d.d. sklopili su ugovor o rekonstrukciji proizvodnih jedinica u Hidroelektrani Varaždin.

KONČAR službeno preuzeo većinski udio u tvrtki NEOS
Poslovanje
KONČAR službeno preuzeo većinski udio u tvrtki NEOS

Važan korak u širenju kompetencija i jačanju portfelja u ICT segmentu